INWERTERY
TRÓJFAZOWE

Modele:

BNT030KTL, BNT036KTL, BNT040KTL, BNT050KTL, BNT060KTL

Modele:

BNT003KTL, BNT004KTL, BNT005KTL, BNT006KTL, BNT008KTL, BNT010KTL

Modele:

BNT012KTL, BNT015KTL, BNT017KTL, BNT020KTL

Modele:

BNT025KTL, BNT030KTL

Modele:

BNT025KTL, BNT030KTL

Modele:

BNT030KTL

Modele:

BNT036KTL, BNT040KTL

Modele:

BNT050KTL, BNT060KTL

Afore BNT to seria falowników trójfazowych dostępnych w zakresie mocy od 3-60kW. Temperatura wewnątrz inwertera jest skutecznie zmniejszana poprzez izolację głównego źródła ciepła – induktora (znajdującego się na zewnątrz falownika, w tylnej części sekcji przyłączeniowej). Zewnętrzny radiator zajmuje całą powierzchnię sekcji roboczej inwertera, co znacznie poprawia niezawodność i żywotność falownika.

Obudowa wykonana z aluminium jest anodowana, a w przypadku modeli >17kW dodatkowo malowana elektrostatycznie, co zapewnia wysoką odporność na korozję oraz warunki atmosferyczne.

Inwerter uruchamia się z polską normą PN-EN 50549 (inwertery są zgodne z nowo wprowadzonymi wymogami NC RfG), a w menu falownika domyślnie występuje język polski. Inwerter obsługuje się przy pomocy przycisków indukcyjnych, co czyni inwerter praktycznie niezawodnym eksploatacyjnie.

Komunikacja odbywa się poprzez moduł WiFi (z możliwością zamiany na moduł Ethernet). Konfiguracja połączenia z monitoringiem jest bardzo intuicyjna poprzez wykorzystanie aplikacji mobilnej.

SmartMeter

Nabywając inwerter Afore, sugerujemy rozważyć jego połączenie razem ze SmartMeterem, który jest opcją. Inteligentne urządzenie sterujące integruje falownik Afore z siecią energetyczną, poprzez pomiar mocy zużywanej i oddawanej oraz przesyłanie tych danych do inwertera.

Jego zastosowanie wymaga modyfikacji inwertera, dlatego też warto przy zakupie od razu rozważyć taką możliwość.

Późniejsze rozszerzenie instalacji o SmartMeter wymaga odesłania inwertera w celu jego modyfikacji, co wiąże się z dodatkowym kosztem.

Jakie są korzyści
ze stosowania fotowoltaiki?

Pieniądze zawsze mają znaczenie, a wobec rosnących cen energii instalacja fotowoltaiczna na pewno korzystnie wpłynie na budżet gospodarstwa domowego. Warto nadmienić, że nie tylko obniży Wasze rachunki, ale także może stać się źródłem dodatkowego zysku w przypadku sprzedaży nadwyżki energii do sieci zewnętrznej.
Zaczęliśmy od finansów, jednak modus operandi tej branży to ekologia. Instalacje fotowoltaiczne są przyjazne dla natury. Hałas i zanieczyszczenia? To nie dla Ciebie. Obniżaj swoje rachunki z czystym sumieniem, w czystym środowisku.

 

Zalety inwertera trójfazowego Afore BNT

Dodatkowa specyfikacja:

AntiFlow

Ssystem ten pozwala na ograniczenie wypływu energii do sieci

Gwarancja

15 lat gwarancji na falowniki serii ATON w standardzie.

Ochrona

Wielokrotne automatyczne inteligentne zabezpieczenia

UniBODY

Jednolita obudowa aluminiowa efektywnie odprowadzająca ciepło z możliwością zainstalowania wentylatora

Komunikacja

Inwerter standardowo wyposażony w moduł WiFi, z możliwością zmiany na moduł Ethernet

Konfiguracja

Intuicyjna i szybka konfiguracja połączenia WiFi poprzez dedykowaną aplikację.