O nas

Afore New Energy Technology Co., Ltd.

„Aby uczynić lepsze życie i lepszy świat, wierzymy, że energia słoneczna wejdzie do każdej rodziny tak jak woda z kranu. Aby to osiągnąć, Poświęcając się przede wszystkim temu, aby być najlepszym dostawcą falownika fotowoltaicznego, zapewniamy globalnemu partnerowi niezawodne produkty i doskonałą obsługę. Jako firma globalna podlegamy zasadzie rynkowej, utrzymujemy innowacyjność, skupiamy się na jakości, zapewniamy zadowoloną obsługę. Zwiększyć rozwój przemysłu PV i pozostawić naszym przyszłym pokoleniom lepsze dziedzictwo ”.

Wizja i misja

Afore tworzy niskoemisyjne, odnawialnye i przyjazne dla środowiska badania, rozwija technologię inwerterów PV. Chcemy pozostawić coś dobrego naszych przyszłych pokoleń.

The Afore New Energy Technology (Shanghai) Co., Ltd. jest prywatną firmą założoną w 2010 roku z siedzibą w Szanghaju w Chinach. Przez te lata skupiliśmy się aby dostarczyć niezawodne, wydajne produkty i usługi jakimi są inwertery PV. Nasze produkty i usługi  PV są wspierane przez zespół profesjonalnych inżynierów elektroników i elektryków. Do tej pory obsłużyliśmy setki tysięcy zadowolonych właścicieli domów, firm i elektrowni w ponad 100 krajach i regionach.

Afore New Technology | Polska

Dystrybucja

Nasz magazyn mieści się w Gorlicach, zaś obsługa magazynowa i zaplecze organizacyjne gwarantuje Państwu dostawę towaru najpóźniej do dwóch dni roboczych. Firma GMPC Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem AFORE w Polsce

Dlaczego Afore?

Udzielamy Państwu szeregu udogodnień, dziesięcioletniej gwarancji producenckiej, prostego menu w języku polskim oraz pełnego wsparcia technicznego podczas ewentualnych problemów. Jeśli nie uda sie ich rozwiązać mailowo poprzez instruktaż, nasza ekipa dojeżdza do Państwa.

Jesteśmy w stałym kontakcie z producentem, uczestniczymy w szkoleniach – wszystko po to, aby zapewnić Państwu komfort i zaplecze, któremu zawsze możecie zaufać.

Pobierz katalog On-Line | 2019