O nas — Afore Polska — Twój partner w branży fotowoltaiki

O nas

Afore Polska

Dystrybucja

Nasz magazyn mieści się w Gorlicach, zaś obsługa magazynowa i zaplecze organizacyjne gwarantuje Państwu dostawę towaru najpóźniej do dwóch dni roboczych. Firma AFORE POLSKA Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem i dystrybutorem inwerterów AFORE w Polsce.

Dlaczego Afore?

Udzielamy Państwu szeregu udogodnień, dziesięcioletniej gwarancji producenckiej, prostego menu w języku polskim oraz pełnego wsparcia technicznego podczas ewentualnych problemów. Jeśli nie uda sie ich rozwiązać mailowo poprzez instruktaż, nasza ekipa dojeżdza do Państwa.

Jesteśmy w stałym kontakcie z producentem, uczestniczymy w szkoleniach – wszystko po to, aby zapewnić Państwu komfort i zaplecze, któremu zawsze możecie zaufać.

Zobacz prezentacje firmy AFORE POLSKA

Afore New Energy Technology Co., Ltd.

Wizja i misja

Afore tworzy niskoemisyjne, odnawialne i przyjazne dla środowiska badania, rozwija technologię inwerterów PV. Chcemy pozostawić coś dobrego naszych przyszłych pokoleń.

The Afore New Energy Technology (Shanghai) Co., Ltd. jest prywatną firmą założoną w 2010 roku z siedzibą w Szanghaju w Chinach. Przez te lata skupiliśmy się aby dostarczyć niezawodne, wydajne produkty i usługi jakimi są inwertery PV. Nasze produkty i usługi  PV są wspierane przez zespół profesjonalnych inżynierów elektroników i elektryków. Do tej pory obsłużyliśmy setki tysięcy zadowolonych właścicieli domów, firm i elektrowni w ponad 100 krajach i regionach.