Powrót

Prezentacja

/ O nas

Afore Polska, wyłączny Partner Afore New Energy Technology (Shanghai) na rynku polskim jest mocno zaangażowany w kompleksową obsługę klienta, zapewniając pełne wsparcie w szerokim zakresie swojej działalności. Celem jest zapewnienie pełnego wsparcia w całym okresie gwarancji oraz serwisu pogwarancyjnego. Zarówno instalator, jak i klient końcowy zawsze może skorzystać z naszego Wsparcia Technicznego.

Początek działalności AFORE POLSKA to rok 2016 – poświęcony na przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów sprzedażowych i marketingowych.

2017 – Rozpoczęcie działalności handlowej.

2018 – Projekty parasolowe realizowane we współpracy z Partnerami EPC, wprowadzenie do oferty inwerterów 50 i 60 kW.

2019 – Umocnienie pozycji na rynku, dynamiczny rozwój firmy, lecz także nie miła przygoda z problemami z softwarem. W okresie od sierpnia do listopada część inwerterów została dostarczona na rynek z błędem w oprogramowaniu, co objawiało się na kilka sposobów:

Błąd Eeprom / Przywracanie do ustawień fabrycznych / Utrata komunikacji z WiFi

W wyniku analizy i testów – również prowadzonych w AFORE POLSKA zostało nam dostarczone poprawne oprogramowanie, które Serwis Mobilny AFORE POLSKA implikuje w inwertery, gdzie taka niedogodność ma miejsce. Zjawisko to dotyczyło ok. 2 000 szt. inwerterów.

Dzięki zgranemu zespołowi akcja ta jest obecnie na ukończeniu. Sytuacja pokazuje, iż AFORE POLSKA jest w stanie logistycznie oraz technicznie rozwiązać każdy problem. Naszym celem jest, by każdy Klient był zadowolony. W dotychczasowej historii nie ma ani jednej sytuacji, gdzie problem pozostałby bez rozwiązania.

2021 – Nowa generacja inwerterów jednofazowych z funkcją zdalnej aktualizacji (czerwiec). Nowa generacja inwerterów trójfazowych z funkcją zdalnej aktualizacji (październik).

Rozbudowa Działu Technicznego, celem wprowadzenia domowych oraz przemysłowych magazynów energii.

Zespół Afore Polska na chwilę obecną składa się z 40 osób … i ciągle się powiększa 🙂

Siedziba Firmy znajduje się w Gorlicach w województwie małopolskim. Pełna infrastruktura umożliwia nam sprzedaż oraz obsługę po-sprzedażową na najwyższym poziomie. Inwertery AFORE objęte są 10-cio letnią gwarancją producenta.

Pracujemy w następujących działach:

▌ Dział Handlowy
▌ Dział Wsparcia Technicznego
▌ Dział Serwisu
▌ Serwis Mobilny
▌ Dział Marketingu
▌ Dział Badań i Rozwoju
▌ Produkcja Skrzynek z Zabezpieczeniami
▌ Dział Konstrukcji Aluminiowych

 

 

/ SERWIS MOBILNY

Dla satysfakcji klientów zapewniamy wsparcie w postaci Serwisu Mobilnego.

Dojeżdżamy w każde miejsce na terenie kraju.
Stawiamy sobie za cel zamknięcie sprawy serwisowej w ciągu 7 dni roboczych.

Zapraszamy na stronę internetowa www.afore.com.pl oraz na nasz profil FB www.facebook.com/inwertery

/ SERWIS STACJONARNY

Serwis Stacjonarny, posiadający odpowiednie kwalifikacje oraz przeszkolenie producenta, dysponuje wszystkimi niezbędnymi podzespołami dostarczanymi przez fabrykę. Dzięki temu żaden problem dotyczący inwerterów nie jest nam straszny. Serwisowane inwertery testowane są na zasilaczach DC, jak i instalacji 50 kW zainstalowanej na dachu, wyposażonej w moduły różnego typu, w tym ze zintegrowaną optymalizacją oraz optymalizatorami GNE. Testy serwisowanych inwerterów są raportowane i analizowane wraz z inżynierami z fabryki.

/ WSPARCIE TECHNICZNE

Dział Wsparcia Technicznego ma na celu zdalnie rozwiązać problem, przyjąć zgłoszenie serwisowe, a także doradzić we wszelkich sprawach związanych z inwerterami AFORE. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8 do 16-stej pod numerem telefonu +48 799 399 690 oraz adresem mailowym serwis@afore.com.pl. W przypadku spraw wymagających interwencji serwisu AFORE informacja przekazywana jest do Działu Serwisu Mobilnego.

/ MAGAZYN

Dysponujemy magazynem o powierzchni ponad 1000 m2.

Przy zamówieniu do godziny 10-tej inwertery do mocy 20 kW wysyłane są w tym samym dniu, większe – w dniu następnym.

/ DZIAŁ SPRZEDAŻY

Zespół osób mający na celu zapewnienie najlepszej obsługi handlowej.

Do głównych zadań należy przyjmowanie zamówień, obsługa rezerwacji, wysyłka zamówień pod wskazane adresy oraz współpraca handlowa.

Obsługujemy sprzedaż dla instalatorów, pod projekty parasolowe oraz dedykowaną pod farmy fotowoltaiczne.

 

/ SZKOLENIA

AFORE POLSKA organizuje szkolenia wyjazdowe oraz w siedzibie firmy. Są to szkolenia techniczne, po których klienci posiadają wiedzę i umiejętności potrzebne do prawidłowego podłączenia i obsługi inwerterów AFORE.

Szkolenia w siedzibie firmy organizujemy raz w miesiącu – szczegóły na stronie internetowej.

/ TARGI

Afore Polska cyklicznie uczestniczy w targach prezentując swoją ofertę szerszej publiczności, a także przedstawia premiery produktów, które wprowadza.

Do zobaczenia w:

▌ Kielcach
▌ Poznaniu
▌ Warszawie
▌ Kijowie
▌ Charkowie
▌ Odessie