INWERTERY
JEDNOFAZOWE

1 - 3kW

Modele inwerterów z 1 MPPT:

HNS1000TL-1, HNS1500TL-1, HNS2000TL-1, HNS2500TL-1, HNS3000TL-1

3 - 3,6kW

Modele inwerterów z 2 MPPT:

HNS3000TL, HNS3600TL

Afore HNS to seria inwerterów jednofazowych dostępnych w zakresie mocy od 1kW do 3,6 kW. Wszystkie modele posiadają obudowę typu UNIBODY, która jest jednolitą konstrukcją aluminiową. Powierzchnia tej konstrukcji jest anodowana, co zwiększa wytrzymałość oraz skutecznie przeciwdziała utlenianiu i korozji od kwasów i zasad. Obudowa UNIBODY wraz z zewnętrznym induktorem zapewniają efektywne odprowadzanie ciepła, co znacząco poprawia niezawodność oraz wydłuża żywotność inwertera.

Menu inwertera obsługiwane jest przy pomocy przycisków indukcyjnych, które nie posiadają fizycznych styków, co czyni inwerter praktycznie niezawodnym eksploatacyjnie.

Komunikacja odbywa się poprzez moduł WiFi, z możliwością zmiany na moduł Ethnernet. Konfiguracja połączenia z monitoringiem jest bardzo intuicyjna poprzez wykorzystanie aplikacji mobilnej.

Jakie są korzyści
ze stosowania fotowoltaiki?

Pieniądze zawsze mają znaczenie, a wobec rosnących cen energii instalacja fotowoltaiczna na pewno korzystnie wpłynie na budżet gospodarstwa domowego. Warto nadmienić, że nie tylko obniży Wasze rachunki, ale także może stać się źródłem dodatkowego zysku w przypadku sprzedaży nadwyżki energii do sieci zewnętrznej.
Zaczęliśmy od finansów, jednak modus operandi tej branży to ekologia. Instalacje fotowoltaiczne są przyjazne dla natury. Hałas i zanieczyszczenia? To nie dla Ciebie. Obniżaj swoje rachunki z czystym sumieniem, w czystym środowisku.

 

Zalety inwertera jednofazowego Afore HNS

Dodatkowa specyfikacja:

AntiFlow

Ssystem ten pozwala na ograniczenie wypływu energii do sieci

Gwarancja

Stanardowa 10-letnia gwarancja z możliwością przedłużenia do 15 lat.

Ochrona

Wielokrotne automatyczne inteligentne zabezpieczenia

UniBODY

Jednolita obudowa aluminiowa efektywnie odprowadzająca ciepło z możliwością zainstalowania wentylatora

Komunikacja

Inwerter standardowo wyposażony w moduł WiFi, z możliwością zmiany na moduł Ethernet

Konfiguracja

Intuicyjna i szybka konfiguracja połączenia WiFi poprzez dedykowaną aplikację.