INWERTERY
FOTOWOLTAICZNE

INWERTERY FOTOWOLTAICZNE AFORE

Modele:

HNS1000TL-1, HNS1500TL-1, HNS2000TL-1, HNS2500TL-1, HNS3000TL-1, HNS3000TL, HNS3600TL-1, HNS3600TL

 
 

 

 

Modele:

BNT003KTL, BNT004KTL, BNT005KTL, BNT006KTL, BNT008KTL, BNT010KTL, BNT012KTL, BNT015KTL, BNT017KTL, BNT020KTL, BNT025KTL, BNT030KTL, BNT036KTL, BNT040KTL, BNT050KTL, BNT060KTL

Inwerter fotowoltaiczny, zwany także falownikiem to mózg Twojej instalacji. Bez tego urządzenia, panele słoneczne na Twoim dachu będą tylko nic nieznaczącą ozdobą. Czerpią one bowiem energię ze słońca, wytwarzając wyłącznie prąd stały.

 

A Ty, żeby uruchomić telewizor, żelazko lub oświetlić garaż – potrzebujesz prądu zmiennego.

 

Takie jest właśnie zadanie inwertera – przekształca on – stąd porównanie do mózgu – impuls stały w sinusoidę zmienną, o odpowiedniej wartości. Powoduje, że możesz w sposób widoczny i prkatyczny korzystać z dóbr Twojej instalacji.

 

 
 

 

 

Jakie są korzyści
ze stosowania fotowoltaiki?

Pieniądze zawsze mają znaczenie, a wobec rosnących cen energii instalacja fotowoltaiczna na pewno korzystnie wpłynie na budżet gospodarstwa domowego. Warto nadmienić, że nie tylko obniży Wasze rachunki, ale także może stać się źródłem dodatkowego zysku w przypadku sprzedaży nadwyżki energii do sieci zewnętrznej.
Zaczęliśmy od finansów, jednak modus operandi tej branży to ekologia. Instalacje fotowoltaiczne są przyjazne dla natury. Hałas i zanieczyszczenia? To nie dla Ciebie. Obniżaj swoje rachunki z czystym sumieniem, w czystym środowisku.

 

Zalety inwertera trójfazowego Afore BNT

Dodatkowa specyfikacja:

AntiFlow

Ssystem ten pozwala na ograniczenie wypływu energii do sieci

Gwarancja

Stanardowa 10-letnia gwarancja z możliwością przedłużenia do 15 lat.

Ochrona

Wielokrotne automatyczne inteligentne zabezpieczenia

UniBODY

Jednolita obudowa aluminiowa efektywnie odprowadzająca ciepło z możliwością zainstalowania wentylatora

Komunikacja

Inwerter standardowo wyposażony w moduł WiFi, z możliwością zmiany na moduł Ethernet

Konfiguracja

Intuicyjna i szybka konfiguracja połączenia WiFi poprzez dedykowaną aplikację.

Inwertery fotowoltaiczne Afore to uznane falowniki na rynku polskim, które napędzają przeszło 42 tysiące instalacji PV. Oferta falowników Afore składa się z urządzeń jednofazowych (seria HNS) oraz trójfazowych (BNT), a szeroki zakres mocy (1-60 kW) pozwoli zaspokoić potrzeby wielu segmentów rynku, począwszy od niewielkich, prywatnych instalacji, po duże, komercyjne przedsięwzięcia.

Falowniki fotowoltaiczne Afore objęte są polską gwarancją, realizowaną przez własny Dział Serwisu. Gwarancja w standardzie wynosi 10 lat, zaś Klient ma możliwość jej rozszerzenia do 15 lat. Kadra inżynierów i specjalistów, wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia pomiarowe oraz posiadające odpowiednie kompetencje, dokonuje potrzebnych napraw w siedzibie zlokalizowanej w Gorlicach. Zbieranie danych i ich analiza pozwoliła wspólnie z fabryką dopracować falowniki fotowoltaiczne Afore pod specyfikę polskiego rynku energetycznego.

Inwertery Afore cechują się wysoką sprawnością, dającą efekt w postaci pokładów „czystej energii”, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa użytkownika jak i samej instalacji. Wszystkie rozwiązania opakowane są estetyczną, ponadczasową obudową, która w przypadku inwerterów jednofazowych HNS posiada rozmiar kartki A4. Falowniki trójfazowe o mocach 3-25 kW odznaczają się z kolei wyjątkową obudową serii ATON.

Falowniki fotowoltaiczne Afore znajdują swoje uznanie także wśród instalatorów. Opcja tzw. szybkiego montażu pozwala sprawnie uruchomić urządzenie na miejscu instalacji, bez konieczności długotrwałych nastaw parametrów pracy inwertera. Wystarczy jedynie zaprogramować datę i godzinę oraz skonfigurować połączenie z Internetem i aplikacją monitorującą, by falownik spełniał swoją funkcję.