Afore Polska wśród wystawców na Międzynarodowych Targach Energii Odnawialnej GreenPOWER 2021 w Poznaniu!

Chcesz spotkać się z nami i bezpośrednio porozmawiać?  A może potrzebujesz więcej informacji o naszych produktach lub chcesz zgłosić nam jakieś uwagi, sugestie? Już wkrótce, bo w dniach 14-16 września nadarzy się ku temu doskonała okazja: wydarzenie Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GreenPOWER 2021.

Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej Greenpower to doskonała okazja do spotkań ze specjalistami branży odnawialnych źródeł energii. Podczas wydarzenia przedstawiane są nowoczesne produkty oraz usługi z zakresu fotowoltaiki, biogazu, biomasy, energii wiatrowej, wodnej oraz geotermalnej, a także biopaliw. Na uwagę zasługuje także prezentacja infrastruktury ładowania oraz pojazdów elektrycznych.

Nadmierna eksploatacja naturalnych zasobów skutkuje już nie tylko konsekwencjami w globalnym braku równowagi środowiska, ale coraz częściej wpływa na obniżanie standardu życia podmiotów indywidualnych. Trendy ekologiczne przestały być już tematem dedykowanym jedynie rozmowom na szczycie. Zajmują swoje miejsce w otoczeniu lokalnego biznesu, a nawet w naszych domach. Ich epicentrum zagości na Międzynarodowych Targach Poznańskich podczas Greenpower  – zauważa Marcin Gorynia, dyrektor targów Greenpower.

Ze wszystkich sektorów oze najbardziej dynamicznie rozwija się branża fotowoltaiczna. Spadek cen paneli fotowoltaicznych, który nastąpił w ubiegłej dekadzie, sprawił, że fotowoltaika jest dzisiaj jedną z najtańszych technologii produkcji energii elektrycznej. To na targach Greenpower będzie można zobaczyć najnowsze rozwiązania fotowoltaiczne, dla domu, biznesu i np. gospodarstw rolniczych. Systemy montażowe, moduły fotowoltaiczne, falowniki, optymalizatory, magazyny energii, inwertery, konwertery to niektóre z nich. Przedstawiciele branży pomogą także w doborze i analizie opłacalności systemów PV.

 

Biznesowa struktura uczestników wyraźnie przekłada się na nowe relacje inwestorskie. W targach uczestniczą inwestorzy, deweloperzy, instalatorzy, a także projektanci instalacji. Wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz przedstawicieli władz samorządowych, właścicieli hoteli, ośrodków wypoczynkowych, szpitali, gospodarstw rolnych, a także zarządców budynków użyteczności publicznej.

Jeśli chcesz wziąć udział w Międzynarodowych Targach Energii Odnawialnej GreenPOWER 2021, odbierz bezpłatne zaproszenie. Szczegóły dostępne tutaj .

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *