Powrót

Odwiedź stoisko Afore Polska podczas Targów Technik Grzewczych i Oszczędności Energii Bielsko – Biała 2022

Targi są doskonałą okazją, aby w sposób bezpośredni spotkać się z naszymi Klientami, przedstawić im najnowsze rozwiązania i osiągnięcia, a także wsłuchać w potrzeby i oczekiwania rynkowe.

Afore Polska zaprasza do wzięcia udziału w 24. Targach Technik Grzewczych i Oszczędności Energii, które odbędą się w Bielsku – Białej,  w dniach 23 – 25 września 2022.

Dlaczego zdecydowaliśmy się do udziału właśnie w tym wydarzeniu? Współczesne budownictwo w coraz większym stopniu opiera się na kompleksowości i komplementarności rozwiązań. Nowoczesne domy, ukierunkowane na korzystanie z energii odnawialnej, to już nie tylko obiekty wyposażone jedynie w mikroinstalacje fotowoltaiczne, ale także zawierające szereg innych systemów, jak np. pompy ciepła, magazyny energii czy stacje ładowania pojazdów elektrycznych.

Afore Polska ten kierunek obrało już kilka lat temu, sukcesywnie poszerzając ofertę dostępnych produktów o nowe pozycje. Ostatnie lata to nacisk położony na rozwój własnej marki SOLA, w której portfolio znajdują się produkowane w Polsce pompy ciepła oraz ładowarki EV.

Właśnie dlatego nasza obecność na Targach Technik Grzewczych i Oszczędności Energii w Bielsku – Białej jest czymś naturalnym. Z przyjemnością porozmawiamy o naszych rozwiązaniach, przedstawimy zasadę ich działania, wsłuchamy się w Wasze opinie i sugestie. 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska!

24 Targi Technik Grzewczych i Oszczędności Energii „Instal System 2022”

Hala Widowiskowo-Sportowa "Pod Dębowcem"
ul. Karbowa 26, 43-300 Bielsko-Biała

23 - 25 września 2022 r.,
piątek, sobota w godz. 10-18, niedziela 10-16

stoisko Afore Polska