Powrót

ZAKOŃCZYŁ SIĘ SEZON RAJDOWYCH MISTRZOSTW DDMC

Afore Polska zasila dobrą energią nie tylko tysiące instalacji fotowoltaicznych, ale także sportowców, rywalizujących w różnych dyscyplinach.
Już po raz kolejny wspieraliśmy załogę w składzie: Mariusz & Sabina Pietrzyccy, którzy rywalizowali w rajdowej serii Dacia Duster Motrio Cup.
Z racji trwającej pandemii, miniony sezon był niezwykle krótki. Planowo, Mistrzostwa objąć miały 5 rajdów, jednakże sytuacja epidemiologiczna spowodowała, że ostatnie dwie rundy, które miały zostać rozegrane na Węgrzech, zostały odwołane.

Sezon rozpoczął się dla załogi, reprezentującej nasze barwy, w możliwie najlepszy sposób. W rajdzie Baja Szczecinek (24-25.07) duet Pietrzyckich wywalczył pierwsze miejsce, wygrywając 3 z 5 OSów.

Kolejny rajd miał miejsce podczas Baja Poland (4-6.09). Ta runda zaczęła się ponownie od zwycięstwa duetu Pietrzyckich, jednak awaria techniczna na 3 OSie oznaczała sporą stratę czasową i w rezultacie 6-miejsce na mecie rajdu.


Trzecia runda mistrzostw DDMC rozegrana została podczas Baja Drawsko Pomorskie (9-10.10). Nasilająca się pandemia skutkowała koniecznością rezygnacji z rozegrania pozostałych rund, zatem był to ostatni akcent tegorocznego sezonu. Gorlicki duet ponownie stanął na wysokości zadania i odniósł zwycięstwo po przejechaniu wszystkich OSów.


Dziękujemy naszym sportowcom za rywalizację na najwyższym poziomie i włożony wysiłek!
Cieszymy się, że dobra energia od Afore Polska towarzyszyła Wam na wymagających trasach.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *