Afore Polska wśród wystawców na największych Targach Odnawialnych Źródeł Energii w Polsce | ENEX 2022

To jest ten moment, który lubimy najbardziej. Już wkrótce odbędą się targi OZE ENEX 2022. W dniach 23-24 lutego 2022 w Kielcach będziecie mogli spotkać się z nami bezpośrednio i dowiedzieć się dosłownie wszystkiego o naszych produktach. Nic nie sprawia nam większej satysfakcji, jak bezpośrednie rozmowy z naszymi Klientami, którzy udzielają nam cennych wskazówek oraz dają odpowiedź zwrotną na temat naszych produktów.

Stoisko G-41 będzie naładowane dobrą energią. To właśnie tam zaprezentujemy nasze produkty, jak również produkty marek partnerskich, które posiadamy w swoim portfolio. Będziecie mogli zobaczyć z bliska nasze flagowe inwertery ATON czy też sprawdzić namacalnie jakość produkowanych przez nas konstrukcji wolnostojących. Mocnym akcentem będzie zaprezentowanie produktów marki SOLA – pomp ciepła, w tym wyjątkowej na rynku hybrydowej pompy ciepła Hybridmaster 200 oraz ładowarek do pojazdów elektrycznych.

Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji, prezentacji oraz ciekawostek. A to jeszcze nie wszystko. Przedstawimy produkty, które już wkrótce znajdą się w ofercie Afore Polska. Jesteście ciekawi, co to będzie?

Zapraszamy do naszego stoiska G-41 w dniach 23-24 lutego. Do zobaczenia w Kielcach!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *