Inwerter jednofazowy (HNS) / 1-3kW

GWARANCJA

Standardowo 10 letnia gwarancja z możliwością przedłużenia do 15 lat.

OCHRONA

Wielokrotne automatyczne zabezpieczenia

UNIBODY

Jednolita obudowa aluminiowa, efektywnie odprowadzająca ciepło z możliwością zamontowania wentylatora

WiFi

Inwerter standardowo wyposażony w moduł WiFi z możliwością zmiany na moduł Ethernet

KONFIGURACJA

Intuicyjna i szybka konfiguracja połączenia WiFi poprzez dedykowana aplikację

 

Inwerter dedykowany do instalacji 1 stringowych. Waga i wymiary inwertera mogą się różnić w zależności od generacji. Poniższe parametry mają charakter poglądowy i mogą ulec zmianie. Szczegółowe informacje pod adresem: serwis@afore.com.pl

Nabywając inwerter Afore, sugerujemy rozważyć jego połączenie razem ze SmartMeterem, który jest opcją. Inteligentne urządzenie sterujące integruje falownik Afore z siecią energetyczną, poprzez pomiar mocy oddawanej i zużywanej oraz przesyłanie tych danych do inwertera.

Jego zastosowanie wymaga modyfikacji inwertera, dlatego też warto od razu przy zakupie rozważyć taką możliwość.

Późniejsze rozszerzenie instalacji o SmartMeter wymaga odesłania inwertera w celu jego modyfikacji, co wiąże się z dodatkowym kosztem.

Parametry wejściowe (DC)HNS1000TL-1HNS1500TL-1HNS2000TL-1HNS2500TL-1HNS3000TL-1
Maks. mocW15002250300037504200
Maks. napięcieV500500500500500
Zakres napięcia MPPTV50-50050-50050-50050-50050-500
Zakres napięcia MPPT przy pełnej mocyV70-500110-500145-500180-500220-500
Znamionowe napięcie wejścioweV360360360360360
Napięcie startoweV5050505050
Maks. prąd wejściowyA1414141414
Maks. prąd zwarciaA1818181818
Ilość MPPT / Ilość stringówszt.1/11/11/11/11/1
Typ złącza wejściowego-MC4MC4MC4MC4MC4
Parametry wyjściowe (AC)HNS1000TL-1HNS1500TL-1HNS2000TL-1HNS2500TL-1HNS3000TL-1
Maks. moc wyjściowaW11001650220027503300
Nominalna moc wyjściowaW10001500200025003000
Maks. prąd wyjściowyA69121315
Nominalne napięcie wyjścioweVL/N/PE, 220, 230, 240L/N/PE, 220, 230, 240L/N/PE, 220, 230, 240L/N/PE, 220, 230, 240L/N/PE, 220, 230, 240
CzęstotliwośćHz50/6050/6050/6050/6050/60
Współczynnik mocy-1 domyślny (-0.8 / +0.8)1 domyślny (-0.8 / +0.8)1 domyślny (-0.8 / +0.8)1 domyślny (-0.8 / +0.8)1 domyślny (-0.8 / +0.8)
THD-<3%<3%<3%<3%<3%
SprawnośćHNS1000TL-1HNS1500TL-1HNS2000TL-1HNS2500TL-1HNS3000TL-1
Sprawność MAKS.%97.5097.8098.1098.1098.13
Sprawność EURO%96.6096.7096.8097.2397.56
BezpieczeństwoHNS1000TL-1HNS1500TL-1HNS2000TL-1HNS2500TL-1HNS3000TL-1
Odwrotna polaryzacja DC-TakTakTakTakTak
Monitorowanie rezystancji izolacji-TakTakTakTakTak
Zabezpieczenie zwarciowe-TakTakTakTakTak
Zabezpieczenie nadprądowe AC-TakTakTakTakTak
Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe AC-TakTakTakTakTak
Ochrona antywyspowa-TakTakTakTakTak
Wykrywanie prądu resztkowego-TakTakTakTakTak
Zabezpieczenie przed przegrzaniem-TakTakTakTakTak
Zintegrowany wyłącznik DC-TakTakTakTakTak
Ochrona przeciwprzepięciowa (AC / DC)-Wbudowane (Typ III)Wbudowane (Typ III)Wbudowane (Typ III)Wbudowane (Typ III)Wbudowane (Typ III)
Dane ogólneHNS1000TL-1HNS1500TL-1HNS2000TL-1HNS2500TL-1HNS3000TL-1
Wymiarymm278 x 261 x 118278 x 261 x 118278 x 261 x 118278 x 261 x 118278 x 261 x 118
Wagakg5.15.15.15.35.3
Stopień ochrony-IP65IP65IP65IP65IP65
Obudowa-AluminiumAluminiumAluminiumAluminiumAluminium
Zakres temperatur otoczenia°C-25~+60-25~+60-25~+60-25~+60-25~+60
Zakres wilgotności%0-1000-1000-1000-1000-100
Topologia-BeztransformatorowyBeztransformatorowyBeztransformatorowyBeztransformatorowyBeztransformatorowy
Komunikacja-RS485, WiFi (standard), Ethernet (opcja)RS485, WiFi (standard), Ethernet (opcja)RS485, WiFi (standard), Ethernet (opcja)RS485, WiFi (standard), Ethernet (opcja)RS485, WiFi (standard), Ethernet (opcja)
Chłodzenie-KonwekcyjneKonwekcyjneKonwekcyjneKonwekcyjneKonwekcyjne
Emisja dźwiękudb<21<21<21<21<21
Nocne zużycie energiiW<0.2<0.2<1<1<1
Maks. wysokośćm40004000400040004000
Certyfikaty i standardyHNS1000TL-1HNS1500TL-1HNS2000TL-1HNS2500TL-1HNS3000TL-1
Certyfikaty i standardy-CE, NC RFG, EN/IEC 61000-6-2, EN/IEC 61000-6-3, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN 61000-3-11, EN 61000-3-12, EN/IEC 62109-1/-2, UL 1547, IEC 60068-2, EN 50549-1, EN 50438, RD 1699, UNE 217001, RD 413, IEC 61727, IEC 62116, IEC 61683, VDE 4105, UL 1741, VDE 0126, AS 4777.2 NB/T 32004-2013, UNT C 15-712-1, ABNT NBR 16149, ABNT NBR 16150