Inwerter trójfazowy (BNT) / 12-20kW

ANTIFLOW

System ten pozwala na ograniczenie wypływu energii do sieci

GWARANCJA

Standardowo 10 letnia gwarancja z możliwością przedłużenia do 15 lat.

OCHRONA

Wielokrotne automatyczne zabezpieczenia

UNIBODY

Jednolita obudowa aluminiowa, efektywnie odprowadzająca ciepło z możliwością zamontowania wentylatora

WiFi

Inwerter standardowo wyposażony w moduł WiFi z możliwością zmiany na moduł Ethernet

KONFIGURACJA

Intuicyjna i szybka konfiguracja połączenia WiFi poprzez dedykowana aplikację

 

Waga i wymiary inwertera mogą się różnić w zależności od generacji. Poniższe parametry mają charakter poglądowy i mogą ulec zmianie. Szczegółowe informacje pod adresem: serwis@afore.com.pl

Nabywając inwerter Afore, sugerujemy rozważyć jego połączenie razem ze SmartMeterem, który jest opcją. Inteligentne urządzenie sterujące integruje falownik Afore z siecią energetyczną, poprzez pomiar mocy oddawanej i zużywanej oraz przesyłanie tych danych do inwertera.

Jego zastosowanie wymaga modyfikacji inwertera, dlatego też warto od razu przy zakupie rozważyć taką możliwość.

Późniejsze rozszerzenie instalacji o SmartMeter wymaga odesłania inwertera w celu jego modyfikacji, co wiąże się z dodatkowym kosztem.

Parametry wejściowe (DC)BNT012KTLBNT015KTLBNT017KTLBNT020KTL
Maks. mocW18000210002550028000
Maks. napięcieV1000100010001000
Zakres napięcia MPPTV200-850200-850200-950200-950
Zakres napięcia MPPT przy pełnej mocyV500-850500-850500-850500-850
Znamionowe napięcie wejścioweV620620620620
Napięcie startoweV200200200200
Maks. prąd wejściowyA22 + 1122 + 1121 x 222 x 2
Maks. prąd zwarciaA25 + 1525 + 1527 x 228 x 2
Ilość MPPT / Ilość stringówszt.2/32/32/42/4
Typ złącza wejściowego-MC4MC4MC4MC4
Parametry wyjściowe (AC)BNT012KTLBNT015KTLBNT017KTLBNT020KTL
Maks. moc wyjściowaW13200165001870022000
Nominalna moc wyjściowaW12000150001700020000
Maks. prąd wyjściowyA21.5273032
Nominalne napięcie wyjścioweV3P+N+PE/3P+PE 230/4003P+N+PE/3P+PE 230/4003P+N+PE/3P+PE 230/4003P+N+PE/3P+PE 230/400
CzęstotliwośćHz50/6050/6050/6050/60
Współczynnik mocy-1 domyślny (-0.8 / +0.8)1 domyślny (-0.8 / +0.8)1 domyślny (-0.8 / +0.8)1 domyślny (-0.8 / +0.8)
THD-<3%<3%<3%<3%
SprawnośćBNT012KTLBNT015KTLBNT017KTLBNT020KTL
Sprawność MAKS.%98.5098.5098.5098.50
Sprawność EURO%98.0098.0098.1098.10
BezpieczeństwoBNT012KTLBNT015KTLBNT017KTLBNT020KTL
Odwrotna polaryzacja DC-TakTakTakTak
Monitorowanie rezystancji izolacji-TakTakTakTak
Zabezpieczenie zwarciowe-TakTakTakTak
Zabezpieczenie nadprądowe AC-TakTakTakTak
Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe AC-TakTakTakTak
Ochrona antywyspowa-TakTakTakTak
Wykrywanie prądu resztkowego-TakTakTakTak
Zabezpieczenie przed przegrzaniem-TakTakTakTak
Zintegrowany wyłącznik DC-TakTakTakTak
Ochrona przeciwprzepięciowa (AC / DC)-Wbudowane (Typ III)Wbudowane (Typ III)Wbudowane (Typ III)Wbudowane (Typ III)
Dane ogólneBNT012KTLBNT015KTLBNT017KTLBNT020KTL
Wymiarymm680 x 345 x 170680 x 345 x 170680 x 345 x 170680 x 345 x 170
Wagakg22222323
Stopień ochrony-IP65IP65IP65IP65
Obudowa-AluminiumAluminiumAluminiumAluminium
Zakres temperatur otoczenia°C-25~+60-25~+60-25~+60-25~+60
Zakres wilgotności%0-1000-1000-1000-100
Topologia-BeztransformatorowyBeztransformatorowyBeztransformatorowyBeztransformatorowy
Komunikacja-RS485, WiFi, Modbus (standard), Ethernet, GPRS, Smart meter (opcja)RS485, WiFi, Modbus (standard), Ethernet, GPRS, Smart meter (opcja)RS485, WiFi, Modbus (standard), Ethernet, GPRS, Smart meter (opcja)RS485, WiFi, Modbus (standard), Ethernet, GPRS, Smart meter (opcja)
Chłodzenie-KonwekcyjneKonwekcyjneInteligentne chłodzenieInteligentne chłodzenie
Emisja dźwiękudb<40<40<51<51
Nocne zużycie energiiW<1<1<1<1
Maks. wysokośćm4000400040004000
Certyfikaty i standardyBNT012KTLBNT015KTLBNT017KTLBNT020KTL
Certyfikaty i standardy-CE, NC RFG, EN/IEC 61000-6-2, EN/IEC 61000-6-3, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN 61000-3-11, EN 61000-3-12, EN/IEC 62109-1/-2, UL 1547, IEC 60068-2, EN 50549-1, EN 50438, RD 1699, UNE 217001, RD 413, IEC 61727, IEC 62116, IEC 61683, VDE 4105, UL 1741, VDE 0126, AS 4777.2 NB/T 32004-2013