Inwerter jednofazowy (HNS) / 1-3kW

Parametry inwerterów w ofercie do 01.06.2020.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z Działem Wsparcia Technicznego – +48 799 399 690

ANTIFLOW

System ten pozwala na ograniczenie wypływu energii do sieci

GWARANCJA

Standardowo 10 letnia gwarancja z możliwością przedłużenia do 15 lat.

OCHRONA

Wielokrotne automatyczne zabezpieczenia

UNIBODY

Jednolita obudowa aluminiowa, efektywnie odprowadzająca ciepło z możliwością zamontowania wentylatora

WiFi

Inwerter standardowo wyposażony w moduł WiFi z możliwością zmiany na moduł Ethernet

KONFIGURACJA

Intuicyjna i szybka konfiguracja połączenia WiFi poprzez dedykowana aplikację

PARAMETRY WEJŚCIOWE (DC)HNS1000TL-1HNS1500TL-1HNS2000TL-1HNS2500TL-1HNS3000TL-1
Maksymalna moc
W
1200
1800
2400
3000
3600
Maksymalne napięcieV500500550550550
Znamionowe / zalecane napięcieV360360360360360
Zakres napięcia MPPTV50-45050-45070-45070-45070-450
Napięcie startoweV6060808080
Napięcie wyłączeniaV4545606060
Maksymalny prądA1010121417
Isc PVA12,512,51517,521
Liczba MPPT / Liczba stringówszt1/11/11/11/11/1
Maksymalny prąd zwarciowymA<1<1<1<1<1
PARAMETRY WYJŚCIOWE (AC)HNS1000TL-1HNS1500TL-1HNS2000TL-1HNS2500TL-1HNS3000TL-1
Maksymalna mocW11001650220027503300
Znamionowa mocW10001500200025003000
Maksymalny prądA69121315
Znamionowy prądA68101213
Maksymalny prąd rozruchowyA68101213
Maksymalny prąd awaryjnyA912151819,5
Maksymalny prąd ochronnyA912151819,5
Znamionowe napięcieV220/230220/230220/230220/230220/230
Znamionowa częstotliwośćHz50/6050/6050/6050/6050/60
Współczynnik mocy--0,95~+0,95-0,95~+0,95-0,95~+0,95-0,95~+0,95-0,95~+0,95
THD-<3%<3%<3%<3%<3%
Początkowa moc zasilaniaW4240303030
POBÓR MOCYHNS1000TL-1HNS1500TL-1HNS2000TL-1HNS2500TL-1HNS3000TL-1
Pobór mocy w nocyW<0,2<0,2<1<1<1
Pobór mocy STANDBYW66666
SPRAWNOŚĆHNS1000TL-1HNS1500TL-1HNS2000TL-1HNS2500TL-1HNS3000TL-1
Sprawność MAKS-97,00%97,20%98,10%98,10%98,13%
Sprawność EURO-96,50%96,60%96,80%97,23%97,56%
Sprawność MPPT->99,9%>99,9%>99,9%>99,9%>99,9%
BEZPIECZEŃSTWOHNS1000TL-1HNS1500TL-1HNS2000TL-1HNS2500TL-1HNS3000TL-1
Certyfikaty i zgodność z normami-
CE, PN-EN 50549, NC RfG, EN/IEC 61209-1/-2, EN/IEC 61000-6, EN 61000-3
Inne-
Ochrona antywyspowa, odwrotna polaryzacja DC, zabezpieczenie przed zwarciem, zabezpieczenie nadprądowe wejścia, zabezpieczenie przed zbyt wysokim napięciem, monitorowanie rezystancji izolacji, wykrywanie prądu resztkowego, ochrona przed przepięciami, monitorowanie sieci, ochrona termiczna, zintegrowany włącznik DC
DANE OGÓLNEHNS1000TL-1HNS1500TL-1HNS2000TL-1HNS2500TL-1HNS3000TL-1
Wymiarymm320 x 345 x 170320 x 345 x 170320 x 345 x 170360 x 345 x 170360 x 345 x 170
Stopień ochrony-IP65IP65IP65IP65IP65
RCD-TAKTAKTAKTAKTAK
Wagakg9991212
Zakres temperatury pracy°C-20~+55-20~+55-25~+60-25~+60-25~+60
Zakres wilgotności-0-100%0-100%0-100%0-100%0-100%
Topologia-BeztransformatorowyBeztransformatorowyBeztransformatorowyBeztransformatorowyBeztransformatorowy
Komunikacja-RS485 / WiFi (Standard)
Ethernet / GPRS (opcja)
RS485 / WiFi (Standard)
Ethernet / GPRS (opcja)
RS485 / WiFi (Standard)
Ethernet / GPRS (opcja)
RS485 / WiFi (Standard)
Ethernet / GPRS (opcja)
RS485 / WiFi (Standard)
Ethernet / GPRS (opcja)
Chłodzenie-KonwekcyjneKonwekcyjneKonwekcyjneKonwekcyjneKonwekcyjne
Emisja dźwiękudb<21<21<21<21<21
Maksymalna wysokośćm40004000400040004000
Zachowanie przy przeciążeniu DC-Przesunięcie punktu pracy, organicznik mocyPrzesunięcie punktu pracy, organicznik mocyPrzesunięcie punktu pracy, organicznik mocyPrzesunięcie punktu pracy, organicznik mocyPrzesunięcie punktu pracy, organicznik mocy
Monitoring-Język polski
WWW / Aplikacja
Język polski
WWW / Aplikacja
Język polski
WWW / Aplikacja
Język polski
WWW / Aplikacja
Język polski
WWW / Aplikacja