ATON – INTROWERTYK O MULTIMOŻLIWOŚCIACH

Poznaj następcę tronu w królestwie Afore.

Zarządzanie Twoim fotowoltaicznym imperium nigdy nie będzie bardziej przejrzyste.

Wybierz technologiczne zaawansowanie z prostotą obsługi.

Utrzymaj swoje dane na europejskich serwerach.

Dodaj swoim wnętrzom pierwiastek elegancji.

Produkuj zieloną energię – bezobsługowo.

 

Oto Afore ATON.

Zaufaj czarno – białemu multiinstrumentaliście.

 

15A

NAWET 15A NA 1 STRING

Seria ATON wprowadza nowe możliwości. Możliwość wpięcia na pojedynczy string prądu o wartości 15A pozwala jeszcze efektywniej wykorzystać przestrzeń, niezbędną na wykonanie instalacji fotowoltaicznej oraz zastosować wysokoprądowe moduły PV wykonane w nowoczesnych technologiach.

ZWIĘKSZONA MOC OBLICZENIOWA

Nowe, wydajniejsze procesory amerykańskiej i europejskiej produkcji pozwalają wydobyć pełnię potencjału, zamkniętego w unikatowej obudowie. Zwiększona moc obliczeniowa w porównaniu z poprzednimi generacjami oznacza dostęp do multimożliwości.

INTELIGENTNY SOFTWARE

Codzienna ewolucja w świecie elektroniki jest nieunikniona.  Zdalna aktualizacja oprogramowania pozwoli bez konieczności wizyty serwisu otrzymać najbardziej aktualną wersję software. ATON skraca dystans pomiędzy użytkownikiem końcowym a inżynierami, pracującymi w fabryce Afore.

SMART GRID READY

ATON łączy wielofunkcyjność z prostotą. Praca instalatora i montera bywa trudna i wymagająca. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, proces instalacji i uruchomienia inwertera ATON jest niezwykle prosty. Wystarczy wprowadzić aktualną datę, skonfigurować połączenie z siecią i… to wszystko. Włącz moc ATONową w prosty sposób.

NOWOCZESNY DESIGN

Zwieńczeniem nowej generacji inwerterów Afore jest wyjątkowy styl. Brak ekstrawagancji, minimalizm, prostota – biel z czernią stanowi doskonałe połączenie, uwydatniające wnętrze ATONa.

NADSZEDŁ CZAS, BY POZNAĆ TO, CO NAJWAŻNIEJSZE. ZAPOZNAJ SIĘ Z KATALOGIEM SERII ATON I OTWÓRZ SIĘ NA NOWE MOŻLIWOŚCI.

NIE BÓJ SIĘ ZMIANY NA LEPSZE.